Home

Félreértés éghajlat káosz rezultatul meciului de tenis al simonei halep de azi Szórakoztat szerelem Kiwi

Simona Halep câștigă Wimbledon! Simona face meciul perfect în finala cu  Serena Williams, intră în istoria tenisului! Al doilea Slam! - Treizecizero
Simona Halep câștigă Wimbledon! Simona face meciul perfect în finala cu Serena Williams, intră în istoria tenisului! Al doilea Slam! - Treizecizero

Au prins-o în fapt pe Simona Halep! Românca nu a fugit din țară pentru a se  relaxa la soare (FOTO) - Playsport
Au prins-o în fapt pe Simona Halep! Românca nu a fugit din țară pentru a se relaxa la soare (FOTO) - Playsport

Simona Halep

Halep: Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută |  DCNews
Halep: Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută | DCNews

Simona Halep a aflat cât va coborî în clasament începând de săptămâna  viitoare - Eurosport
Simona Halep a aflat cât va coborî în clasament începând de săptămâna viitoare - Eurosport

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Prima reacție a Simonei Halep după suspendare: "Astăzi începe cel mai greu  meci din viața mea" - Eurosport
Prima reacție a Simonei Halep după suspendare: "Astăzi începe cel mai greu meci din viața mea" - Eurosport

SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka  explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”
SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA, WIMBLEDON 2019 // Victoria Azarenka explică tactica pentru meciul cu Simona Halep: „Răbdare și agresivitate”

Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si  adversarele Simonei Halep - Digi Sport
Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si adversarele Simonei Halep - Digi Sport

LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la  capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro
LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro

Fabuloasa Simona Halep e în finala WTA Melbourne! Românca începe anul în  stil de mare campioană și vrea primul trofeu - Playsport
Fabuloasa Simona Halep e în finala WTA Melbourne! Românca începe anul în stil de mare campioană și vrea primul trofeu - Playsport

Câștigătoare la Wimbledon, Simona Halep se întoarce azi în țara unde nu  există terenuri pe iarbă pentru tenis | Digi24
Câștigătoare la Wimbledon, Simona Halep se întoarce azi în țara unde nu există terenuri pe iarbă pentru tenis | Digi24

Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons  Jabeur la Caja Magica - Eurosport
Simona Halep se oprește în sferturi la Madrid! Românca, învinsă clar de Ons Jabeur la Caja Magica - Eurosport

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Ilie Năstase: A venit momentul şi pentru Simona. Când o să ia un trofeu de  Grand Slam o să fie gurmandă, pe toate o să le ia | Digi24
Ilie Năstase: A venit momentul şi pentru Simona. Când o să ia un trofeu de Grand Slam o să fie gurmandă, pe toate o să le ia | Digi24

Simona Halep, în optimi la WTA Bad Homburg - A revenit după ce a fost  condusă cu set și 3-0 de Katerina Siniakova - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Bad Homburg - A revenit după ce a fost condusă cu set și 3-0 de Katerina Siniakova - HotNews.ro

Simona Halep, în sferturile de finală de la Wimbledon! Sportiva a învins-o  pe Victoria Azarenka, fostă numărul 1 WTA | Observatornews.ro
Simona Halep, în sferturile de finală de la Wimbledon! Sportiva a învins-o pe Victoria Azarenka, fostă numărul 1 WTA | Observatornews.ro

Ce a postat Serena Williams înaintea meciului cu Simona Halep de la  Australian Open 2021 | VIDEO
Ce a postat Serena Williams înaintea meciului cu Simona Halep de la Australian Open 2021 | VIDEO

Fostul președinte al Federației Române de Tenis sare în apărarea Simonei  Halep
Fostul președinte al Federației Române de Tenis sare în apărarea Simonei Halep

SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami  se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro
SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro

TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a  carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Simona Halep câștigă cu Kristina Mladenovic, aduce României primul punct la  Rouen! - Treizecizero
Simona Halep câștigă cu Kristina Mladenovic, aduce României primul punct la Rouen! - Treizecizero

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT